Oferty pracy Mechanik Konstruktor

Mechanik Konstruktor

01Zapewniamy

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • dostęp do unikalnych rozwiązań przemysłowych
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym, w dogodnym punkcie komunikacyjnym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju osobistego
  • wyjazdy na konferencje i szkolenia
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet ciekawych benefitów

02Twoje zadania

  • proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji technologicznych
  • współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami oraz partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D
  • udział w realizacji projektów badawczo rozwojowych
  • opracowywanie rozwiązań koncepcyjnych, projektowanie prototypów, projektowanie maszyn i urządzeń docelowych
  • udział w montażu, badaniach i implementacji projektowanych rozwiązań
  • sporządzanie dokumentacji technicznej i raportów z wykonywanych prac
  • udział w przygotowywaniu wniosków projektowych oraz ofert dla klientów komercyjnych

03Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenie wyższego technicznego, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne
  • doświadczenia w projektowaniu maszyn i urządzeń min. 3 lata
  • doświadczenia w realizacji projektów badawczo rozwojowych
  • znajomości oprogramowania typu CAD 2D/3D SolidWorks
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości zasad projektowania konstrukcji mechanicznych z uwzględnieniem obciążeń elementów
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu: automatyki, pneumatyki, mechaniki płynów, wytrzymałości materiałów, optyki
  • umiejętność prototypowania elementów mechanicznych z uwzględnieniem druku 3D
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w międzynarodowym zespole, poziom minimum B2
  • kreatywności i umiejętności pracy w zespole

04Mile widziane

  • znajomość narzędzi symulacyjnych z zakresu mechaniki np. COMSOL, ANSYS, Matlab
  • doświadczenie w procesach związanych z nadawaniem certyfikatu zgodności CE
wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Opolska 112, 31-323 Kraków
Rodzaj umowy
Pełny etat