Oferty pracy Księgowy/a

Księgowy/a

01Zapewniamy

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym, w dogodnym punkcie komunikacyjnym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju osobistego
  • udział w szkoleniach
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet ciekawych benefitów

02Twoje zadania

  • sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu enova365

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • przygotowywanie płatności
  • rozliczanie wyciągów bankowych
  • weryfikowanie i uzgadnianie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji VAT

  • kompleksowa obsługa rozliczeń VAT z US

  • prowadzenie gospodarki środkami pieniężnymi (kasa, WB)

  • rozliczanie zaliczek pracowniczych

  • rozliczanie delegacji służbowych

  • rozliczanie otrzymanych dotacji celowych

  • uzgadnianie rozrachunków

  • uzgadnianie kont bilansowych, wynikowych

  • uzgadnianie ewidencji rozliczeń międzyokresowych

  • sporządzanie sprawozdań GUS

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych

  • współpraca z pracownikami działu rozliczeń, zamówień, prawnego i administracji

  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego lub Zarząd, zgodnych ze specyfiką stanowiska pracy

03Oczekujemy od Ciebie

  • dobrej znajomości programu enova365 – warunek konieczny. Znajomość programu zostanie zweryfikowana podczas procesu rekrutacji

  • wykształcenia wyższego o kierunku ekonomicznym

  • doświadczenia minimum 5 lat w księgowości, w tym przynajmniej 2 lata w sektorze bankowym

  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym (pdop, pdof)

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – w stopniu zaawansowanym

  • odpowiedzialności, dokładności i rzetelności

  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej

  • zdolności analitycznego myślenia

04Dodatkowym atutem będzie

  • doświadczenie w zakresie kadr i płac

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@cbrtp.pl

wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Waryńskiego 3A, 00-123 Warszawa
Rodzaj umowy
Pełny etat