Oferty pracy Project Manager

Project Manager

01Kogo poszukujemy

Obecnie poszukujemy doświadczonego Project Managera, który dołączy do dynamicznego zespołu i pomoże w realizacji innowacyjnych projektów technologicznych.

Jeśli jesteś osobą z pasją do zarządzania projektami, świetnie radzisz sobie z planowaniem i organizacją, a także potrafisz skutecznie współpracować z zespołem, to właśnie Ciebie szukamy!

02Zapewniamy

  • możliwość dołączenia do zespołu dynamicznie rozwijającej się firmy (R&D Hub) oraz prowadzenia wyjątkowych i innowacyjnych projektów
  • szansę na rozwój zawodowy oraz udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole zorientowanym na współpracę i innowacyjność
  • programy motywacyjne i bonusy za osiągnięcia projektowe

03Twoje zadania

  • planowanie, monitorowanie i zarządzanie projektami od fazy inicjacji do zamknięcia
  • kontrola realizacji zarządzanych projektów w zakresie rzeczowym, budżetu i harmonogramu
  • obsługa formalna projektów
  • regularne raportowanie postępów i wyników projektów
  • operacyjna współpraca z zespołami wykonawczymi, kierownikami i dyrektorami oraz zarządem i administracją spółki
  • współpraca z kierownikami projektów po stronie klienta i / lub partnerów zewnętrznych
  • zarządzanie ryzykiem i rozwiązywanie problemów projektowych
  • zarządzanie ryzykiem i zmianą w ramach realizowanych projektów
  • planowanie finansowe projektu oraz cykliczna aktualizacja prognoz
  • zarządzanie zasobami dedykowanymi do realizacji projektu w tym obsługa procesu ich przydziału

04Oczekujemy od Ciebie

  • minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku Project Managera, najlepiej w branży technicznej
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie projektami lub pokrewne
  • biegłej znajomości języka angielskiego (B2)
  • znajomości metodologii zarządzania projektami (Agile, Scrum, PMP lub PRINCE2)
  • znajomości narzędzi do zarządzania projektami (np. Jira, MS Project, Asana)
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Konstantego Brandla 1, 30-732 Kraków
Rodzaj umowy
Pełny etat