Oferty pracy Specjalista / Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Specjalista / Starszy Specjalista ds. kadr i płac

01Zapewniamy

  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport
  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

02Twoje zadania

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy i rozporządzeniami wykonawczymi
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, aneksów, porozumień, świadectw pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń, sporządzanie list płac, przygotowywanie przelewów
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich pracowników
  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie
  • Nadzór nad terminowością szkoleń BHP pracowników
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego enova
  • Sporządzenie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK
  • Obsługa programu Płatnik – dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe
  • Udzielanie informacji pracownikom w zakresie zatrudnienia i naliczonych wynagrodzeń
  • Sporządzanie kart wynagrodzeń
  • Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu
  • Bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej

03Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia wyższego o kierunku ekonomicznym lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenia minimum 5 lat w naliczaniu wynagrodzeń, w tym mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w szczególności wiedzy w zakresie naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy, podatków, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym
  • Bardzo wysokiej samodzielności w działaniu i poczucia odpowiedzialności za powierzony obszar
  • Bardzo dobrej znajomości programu Płatnik
  • Zaawansowanej znajomości Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dokładności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej i dyskrecji
wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Ludwika Waryńskiego 3A, 00-645 Warszawa
Rodzaj umowy
Pełny etat