Oferty pracy SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A pełniący/a funkcję Zastępcy Głównego Księgowego

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A pełniący/a funkcję Zastępcy Głównego Księgowego

01Zapewniamy

  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport
  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

02Twoje zadania

  • Sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Prowadzenie gospodarki środkami pieniężnymi (kasa, WB)
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • Współpraca z pracownikami działu rozliczeń i zamówień
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Głównego Księgowego lub Zarząd, zgodnych ze specyfiką stanowiska pracy
  • Uzgadnianie kont bilansowych, wynikowych i pozabilansowych
  • Uzgadnianie ewidencji rozliczeń międzyokresowych dotacji
  • Rozliczanie otrzymanych dotacji celowych
  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Weryfikacja naliczeń płacowych
  • Kompleksowa obsługa rozliczeń z US, w tym VAT, CIT, IFT

03Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia wyższego o kierunku: ekonomia, rachunkowość, finanse, kontrola wewnętrzna
  • Doświadczenia minimum 5 lat w wewnętrznych działach księgowości
  • Praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym (pdop, pdof) i aktów wykonawczych do nich
  • Doświadczenia w rozliczaniu dotacji unijnych i krajowych
  • Dobrej znajomości programu enova
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – w stopniu zaawansowanym
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej
  • Odpowiedzialności, dokładności i rzetelności
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjności
  • Wysokiej kultury osobistej i dyskrecji
wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Ludwika Waryńskiego 3A, 00-645 Warszawa
Rodzaj umowy
Pełny etat