Oferty pracy Kierownik Działu Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży

01Zapewniamy

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Benefit MultiSport, wyjazdy integracyjne
  • zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

02Twoje zadania

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji ze szczególnym uwzględnieniem klientów z sektora naukowego, budowlanego, przemysłu motoryzacyjnego, montażowego, przetwórstwa tworzyw i metali
  • Planowanie i realizacja indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie potrzeb klientów, analiza nowych rynków i możliwości sprzedaży usług i produktów oferowanych przez CBRTP
  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu sprzedaży
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert
  • Współpraca z działami produkcyjnymi oraz administracją w procesie budowania dokumentacji ofertowej oraz nadzoru nad realizacją zamówień
  • Współtworzenie strategii komercjalizacji w porozumieniu z Zarządem Spółki, w oparciu o własne doświadczenia, opinie klientów oraz wizję firmy
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz sprzedażowych
  • Dbałość o wizerunek marki CBRTP
  • Koordynacja prac działu marketingu i zewnętrznej agencji w zakresie obsługi strony internetowej, mediów społecznościowych i akcji informacyjnych, promocyjnych oraz marketingowych

03Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia wyższego magisterskiego, preferowany kierunek: zarządzanie, marketing, sprzedaż
  • Minimum 3-letniego doświadczenia sprzedażowego w obszarze technologii, usług i doradztwa technologicznego, energetyki, aparatury, maszyn i urządzeń
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Praktycznych umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji oraz spotkań biznesowych
  • Umiejętności pracy w zespole, łatwości nawiązywania kontaktów oraz swobodnej rozmowy z klientem
  • Zaangażowania i orientacji na wynik
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (minimum poziom C1)
  • Biegłej znajomości obsługi komputera, w szczególności MS Office
  • Zaangażowania oraz nastawienia na realizację celów
  • Odpowiedzialności, komunikatywności i kreatywności
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych

04Dodatkowym atutem będzie

  • Wykształcenie w kierunkach inżynierskich
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, komponentowej lub przetwórstwa tworzyw i metali
  • Doświadczenie związane z komercjalizacją wyników badań naukowych i prac rozwojowych
wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Ludwika Waryńskiego 3A, 00-645 Warszawa
Rodzaj umowy
Pełny etat