Oferty pracy Inżynier systemów wizyjnych - Programista R&D

Inżynier systemów wizyjnych - Programista R&D

01Zapewniamy

  • realizację interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych
  • dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej zlokalizowanej w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i kariery naukowej
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon)
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Benefit MultiSport, dofinansowanie szkoleń  i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczny czas pracy, spotkania  integracyjne
  • zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

02Twoje zadania

  • proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji,

  • współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D,

  • tworzenie, rozwijanie oraz integracja oprogramowania z różnymi platformami sprzętowymi oraz skryptami wspomagającymi procesy automatyzacji,

  • udział w projektowaniu systemów dla urządzeń R&D,

  • planowanie i przeprowadzenie testów funkcjonalnych urządzeń,

  • opracowanie oraz przeprowadzanie testów oprogramowania,

  • praca w zespole przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich

03Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenia wyższego technicznego (Informatyka, Automatyka i Robotyka, Mechatronika) lub w trakcie studiów,

  • umiejętności programowania w językach: C++, Python, XML,

  • znajomości środowiska ROS (Robot Operating System),

  • znajomości zagadnień związanych z systemami wizyjnymi i uczeniem maszynowym,

  • zainteresowania szeroko pojętym IT, programowaniem, robotyką i nowymi technologiami,

  • znajomości urządzeń pomiarowych, sterujących i wykonawczych stosowanych w automatyce,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację w międzynarodowym zespole,

  • samodzielności w działaniu, umiejętność pracy w trybie zadaniowym, zdolność do pracy w zespole projektowym,

  • pracy z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system zarządzania zmianą, system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów),

04Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość bibliotek OpenCV, PCL, Open3D, TensorFlow, MoveIt,

  • doświadczenie w programowaniu robotów industrialnych np. Universal Robots, Yaskawa, Staubli,

  • doświadczenie w tworzeniu bibliotek ROS,

  • pisanie czystego samodokumentującego się kodu,

  • umiejętność integracji podsystemów i optymalizacji ich działania,

  • znajomość protokołów komunikacyjnych TCP/IP, UDP,

  • podstawowa znajomość napędów i serwonapędów, pneumatyki i hydrauliki układów automatyki.

wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Opolska 112, 31-323 Kraków
Rodzaj umowy
Pełny etat