Oferty pracy Inżynier budownictwa

Inżynier budownictwa

01Zapewniamy

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie otwartej na niekonwencjonalne pomysły
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • pracę w interdyscyplinarnym środowisku chemików, fizyków, inżynierów materiałowych, elektroników, mechatroników i programistów
  • realizację interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych dla przemysłu i nauk
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i kariery naukowej
  • możliwość inicjowania własnych projektów badawczych i publikowania wyników badań w czasopismach naukowych i branżowych
  • dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej zlokalizowanej w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych
  • realny wpływ na wyposażenie środowiska pracy w niezbędny sprzęt i odczynniki
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon)
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Krakowa
  • miłą atmosferę pracy w rozwijającym się zespole
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie kursów i szkoleń, spotkania integracyjne

02Twoje zadania

  • Proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji
  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D
  • Identyfikacja problemów oraz opracowywanie standardów związanych z wdrażaniem systemów zrobotyzowanych w branży budowlanej
  • Analiza projektów oraz norm budowlanych związana z wdrażaniem systemów zrobotyzowanych
  • Analiza procesów budowlanych pod kątem automatyzacji
  • Analiza wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy środowiska budowlanego
  • Doradztwo w zakresie projektowania systemów zrobotyzowanych dla branży budowlanej
  • Przeprowadzanie wizytacji na placach budów
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie raportów z realizowanych prac

03Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenia wyższego o profilu budowlanym
  • Wieloletniego doświadczenia w nadzorowaniu realizacji projektów budowlanych
  • Znajomości obowiązującego prawa budowlanego
  • Znajomości norm budowlanych
  • Znajomości zagadnień technicznych związanych z realizacją procesów budowlanych, w tym: tynkowania, malowania, wiercenia, bruzdowania
  • Znajomości wymogów BHP na placach budowy
wyślij aplikację
Nazwa
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Adres
ul. Opolska 112, 31-323 Kraków
Rodzaj umowy
Pół etatu