Oferty pracy Księgowy/a

Praca

Księgowy/a

01Zapewniamy

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Benefit MultiSport, wyjazdy integracyjne
  • zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

02Twoje zadania

  • sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • kompleksowa obsługa rozliczeń VAT z US
  • uzgadnianie rozrachunków
  • uzgadnianie kont bilansowych, wynikowych
  • prowadzenie gospodarki środkami pieniężnymi (kasa, WB)
  • uzgadnianie ewidencji rozliczeń międzyokresowych
  • rozliczanie zaliczek, delegacji służbowych i otrzymanych dotacji celowych
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • współpraca z pracownikami działu rozliczeń i zamówień
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Głównego Księgowego lub Zarząd, zgodnych ze specyfiką stanowiska pracy

03Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenia wyższego o kierunku ekonomicznym
  • doświadczenia minimum 5 lat, w tym przynajmniej 2 lat w sektorze bankowym
  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym (pdop, pdof)
  • dobrej znajomości programu enova
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – w stopniu zaawansowanym
  • odpowiedzialności, dokładności i rzetelności
  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej
  • zdolności analitycznego myślenia
  • dyspozycyjności
  • wysokiej kultury osobistej i dyskrecji
Name
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu Spółka Akcyjna
Address
ul. Ludwika Waryńskiego 3A, 00-645 Warszawa
Type of contract
Pełny etat
Contract form